APIE MUS

Soveta Baltica UAB buvo įkurta 1992 m. Savo veiklą įmonė pradėjo įvairių infuzinių ir transfuzinių sistemų, bei prailginimo linijų gamyba. Tuo pačiu metu intensyviai buvo vykdomas kitų produktų projektavimas. Tai suteikė įmonei galimybę 1993 m. praplėsti gaminių asortimentą infuzinėmis sistemomis su tiksliais skysčio srauto reguliatoriais, centrinės venos bei termodiliucijos kateteriais ir epidurinėmis sistemomis. Didžiuojamės tuo, kad 1997 m. centrinės venos kateterizavimo rinkinys „Sovecath“ Lietuvos pramoninkų konfederacijos buvo pripažintas geriausiu Lietuvos metų gaminiu.

2002 m. buvo priimtas svarbus strateginis sprendimas papildyti produktų asortimentą ir pradėti polipropileninių chirurginių tinklelių gamybą. Sukūrėme pažangią gamybos technologiją, kuri mums suteikia galimybę gaminti įvairių formų ir pritaikymo tinklelius, savo savybėmis išsiskiriančius iš kitų panašios paskirties produktų. Soveta Baltica UAB viena iš nedaugelio gamintojų rinkoje gamina rentgenokontrastinius tinklelius. Tai savybė, kuri padeda sekti tinklelio padėtį pooperaciniu laikotarpiu ir todėl vaidina itin svarbų vaidmenį stebint tolimesnę paciento būklę.

2011 metais buvo sukurtas ir sertifikuotas unikalus ir inovatyvus produktas – Sofargen Spray – purškalas su sidabro sulfadiazinu pažeistai odai gydyti. Sofargen Spray yra užpatentuotas Europoje ir Rusijoje, vyksta patentavimo darbai kitose šalyse.

Mūsų įmonė yra įsikūrusi Vilniuje, netoli miesto centro esančiame įmonių komplekse. Bendras jos gamybinių ir administracinių patalpų plotas sudaro 1500 m2. Iš jų švarios gamybinės patalpos pagal ISO 7 klasę – 100 m2, pagal ISO 8 klasę – 150 m2, pagal ISO 9 klasę – 160 m2

Turime galimybę plėsti gaminamų medicinos priemonių asortimentą kaip pagal savo taip ir pagal subrangovo pateiktas technologijas.


Misija

Jau daugiau kaip 20 metų patirtis vienkartinio naudojimo prietaisų gamybos srityje padeda mums suprasti mūsų klientų poreikius bei klinikinės aplinkos pasikeitimus ir reikalavimus ir nuolat ieškoti efektyviausių pacientų problemų sprendimo būdų ir juos siūlyti medicinos personalui.  Mes siekiame greitai ir efektyviai reaguoti į vartotojų poreikius bei nuolat tenkinti jų reikalavimus.  

Mūsų tikslas yra laikytis aukščiausių standartų visoje savo veikloje: dirbant su gydytojais, bendraujant su pacientais bei kuriant darbuotojų ir įmonės gerovę

Didelę reikšmę teikiame gamybos įrangos modernizavimui ir atnaujinimui, bei gamybos technologijų tobulinimui